Online members    
Online members :
Online guests :
» Art Competitions » Art Announcement Detail  
Google In pages
DETAIL

"En Güzel Rüyanı Çiz" - 6-11 Yaş Ödüllü Resim Yarışması (Başvuru: 6-10 Nisan 2015)
 

KATILIM KOŞULLARI

 

 • Katılımcılar 6-10 Nisan 2015 tarihlerinde, Forum Aydın’da her gün 10.00 – 22.00 arasında Danışma noktasına başvurarak kayıt yaptırabilirler.

 • Katılımcılardan, kayıt sırasında 2 parçalı bir form doldurmaları rica edilir. Formun bir parçası Forum Aydın tarafından korunacak, diğer parçası katılımcıda kalacaktır. Katılımcılar formun kendilerinde kalan kısmını yarışma günü yanlarında getirmeli ve resim yapacakları kağıdın arkasına yapıştırmalıdırlar.  

 • Yarışma, belirtilen Forum Aydın’da 11-12 Nisan ve 18 – 19 Nisan 2015 tarihlerinde, 45’er dakikalık seanslar halinde, canlı olarak gerçekleştirilecektir. Yarışmanın ilk seansı 12.00’de başlayacaktır. Katılımcıların, kayıtlı olduğu yarışma günü ve seansında, seans başlangıcından en az 15 dakika önce etkinlik alanında olmaları beklenmektedir.

 • Yarışma konusu “En Güzel Rüyamızı Çizelim”’dir. Teknik pastel boyadır. Resimler, 6-11 yaş kategorisinde değerlendirilecektir. Yarışmanın birincisi, ikincisi ve üçüncüsü ödül kazanacaktır.

 • 35x25 cm ebattaki resim kağıtları ve pastel boyalar Forum Aydın tarafından sağlanacaktır. İsteyen katılımcı boyalarını yanında getirmekte serbesttır.

 • Yarışmaya daha önceden yapılmış bir resim ile katılınamaz. Her katılımcı, yarışmaya AVM’de canlı olarak yaptığı tek bir resim ile katılabilir.

 • Sonuçlar 23 Nisan 2014 tarihinde saat: 16.00’da AVM içerisinde, sosyal medyada ve www.forumaydin.com  adresinde duyurulacaktır.

 • Yarışma sonucunda yapılacak değerlendirmede Forum Aydın, birinciye Paris Disneyland Seyahati, ikinciye Sony Playstation oyun konsolu, üçüncüye mini iPad verilecektir. Forum Aydın, ödüllerde marka ve model değişikliği yapma hakkına sahiptir.

 • Kazanan ilk 3 katılımcıya yarışma sonucu telefonla bildirilecek ve ödülleri Forum Aydın’da kendilerine takdim edilecektir.

 • Multi Oniki Emlak Geliştirme,Yatırım,İnşaat ve Ticaret A.Ş. çalışanlarının çocukları yarışmaya katılamazlar. Yarışmaya katılan resimler iade edilmez. Tüm katılımcılar resimlerle ilgili tüm haklarını Multi Oniki Emlak Geliştirme,Yatırım,İnşaat ve Ticaret A.Ş.’ye devretmiş olmayı kabul eder. Jüri tarafından seçilen resimler Multi Oniki Emlak Geliştirme,Yatırım,İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından iletişim malzemesi olarak değerlendirilebilecek ve şirketle ilgili yayınlarda kullanılabilecektir. Ödül kazanan resimler Multi Oniki Emlak Geliştirme,Yatırım,İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından sergileme amaçlı kullanılabilir.

 • Katılımcılar, yukarıda belirtilen şartların tamamını peşinen kabul etmiş sayılırlar.

 • Paris Disneyland seyahatini kazanan birinciye 2 kişi eşlik edebilmektedir.

 

JÜRİ ÜYELERİ

 

 • Yrd.Doç.Dr. Elçin ÜNAL

  Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Resim-İş Bölümünden mezun olmuştur. Türkiye’de 16 kişisel sergi, 40 ‘ın üzerinde karma,grup ve yarışmalı sergiye katılmıştır. 3 ödüle sahip olan,yurtiçi ve yurtdışında çeşitli koleksiyon ve müzelerde eserleri bulunan sanatçı, halen Adnan Menderes Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışmakta ve resim çalışmalarına kendi atölyesinde devam etmektedir.

   

 • Arş.Gör.Seyit Mehmet BUÇUKOĞLU

  Marmara Üniversitesi Grafik Tasarım ve Resim Bölümünden mezun olmuştur.Yüksek Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesinde tamamlayan sanatçı, aynı üniversitede doktora eğitimine devam etmekte ve Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır. Çok sayıda ödülü olan sanatçı kişisel ve karma sergilere katılmaktadır.

   

 • BURAK ERİM

  Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim İş Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimine Yaşar Üniversitesi SBE Grafik Bölümünde devam etmektedir. Görsel Sanatlar Öğretmeni olarak görevini sürdüren Erim, bir çok kişisel,karma ve yarışmalı sergilere katılmaktadır.

   

 • EZGİ ÇUBUKÇU

  Marmara Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Forum Aydın AVM Müdürü olarak çalışmaktadır.