Online members    
Online members :
Online guests :
» Art Competitions » Art Announcement Detail  
Google In pages
DETAIL

7. Kısadan Hisse Kısa Film Günleri'ne başvurular başladı
 
BANNER01

İSTANBUL
BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ
“7. Kısadan Hisse” KISA FİLM GÜNLERİ

01 – 04 Mart 2013

Bahçelievler ‘Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’

Son Başvuru : 22 Şubat 2013

Bu yıl 7.si düzenlenecek olan “Kısadan Hisse” Kısa Film Günleri bu yıl yine Türk Sineması’na yaratıcı isimlerin katılması ve sinema sektörüne tanıtılması amacıyla başlıyor. Gençlerin sanatsal duyarlılıklarının geliştirilmesine katkıda bulunabilmeyi ve kabul edilen tüm filmlerin sergilenmesini amaçlayan festival 01 - 04 Mart 2013 Tarihlerinde Bahçelievler Belediyesi – Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.
Kısa Film Günleri’ne ulusal bünyede tüm profesyonel ve amatörler; kurmaca, canlandırma, deneysel, belgesel ve animasyon türlerinde üretilmiş filmleri ile katılabileceklerdir. Filmin daha önceden bir festivale katılmış olması ya da herhangi bir festivalde ödül kazanmış olması Kısa Film Günleri’ne katılmasına engel değildir.
Kısa Film Günleri’ne son başvuru tarihi 22 Şubat 2013’dür. Kabul edilen filmler ise 26 Şubat 2013’de tüm katılımcılara bildirilecektir. Kısa Film Günleri’ne kabul edilen tüm filmlerin gösterimi yapılacak ve eser sahiplerine katılım belgesi verilecektir.

Kısa Film Günleri kapsamındaki panel, söyleşi, workshop, özel gösterim ve kokteyl gibi etkinliklerle amatör ve profesyonel katılımcılar arasında iletişim sağlanacaktır. Ayrıca amatör sinemacıları ve sinema topluluklarını bir araya getirerek fikirlerini paylaşabileceği bir buluşma hedeflenmektedir.

KISDAN HISSE POSTER-POSTER 50X702
facebook twitter
©2013 Oyuncu Tayfası | Oyuncu Tayfası
Bu mesaj oyuncutayfasi@gmail.com adresine gönderilmiştir. Sorun yaşamadan mesajlarımızı almaya devam etmek istiyorsanız, lütfen bizi adres defterinize veya güvenli mesaj listenize ekleyin. Bu mesajı tarayıcıda görmek için burayı tıklayın. İsterseniz arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Abone.
Mesaj listesinden ayrıl