Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

Ankara Cayyolu Rotary Kulubu - "Resim Yarismasi" (Basvuru suresi: 01 Eylul - 24 Kasim 2019)
 

 

"Ankara Çayyolu Rotary Kulübü, ülkemizin resim sanatına katkı sağlamak ve fırsat arayan sanatçılarına destek olabilmek bakımından, ilkini geçen yıl düzenlediği resim yarışmasının ikincisini 2019 yılı içerisinde düzenlemeye karar vermiştir. 


Bi'tabu Sanat Galerisi ile birlikte geliştirilen bu projede alınması öngörülen katılım bedelinden ödül ve masraf dışında kalan kısım tamamen eğitim yardımı olarak öğrencilere destek amacıyla kullanılacaktır.

Ülkemizin tüm sanatçılarının katılabileceği yarışmada ilk 3 dereceye giren katılımcılara Çayyolu RK Başarı Plaketi yanında ayrıca 1.'ye 3.000,00 TL, 2.'ye 2.000,00 TL. 3.'ye 1.000,00 TL. nakdi ödül verilecek ve sonraki 3 eser de mansiyon derecesi ile ödüllendirilecektir. Katılım tarih aralığı 1 eylül - 24 kasım 2019 olarak belirlenmiştir.

Ressamlar Akdoğan TOPAÇLIOĞLU, Hüseyin MACAR, Önder AYDIN, Tülay ÇİFTÇİ, Hakan Özcan Tiryaki ve Kulüp Başkanı Çağlar ÖZTÜRK'ün jüri olarak görev yapacağı yarışmada ödül kazanan eserler dışında sergilenmeye değer 20 eser daha tespit edilecek ve yarışma sonunda ödül töreninin düzenleneceği sergiye katılacaktır."

 

 

Afis
Afis
Katilim sartnamesi
Katilim sartnamesi
Basvuru formu
 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.