Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

Istanbul Rotary Kulubu Dernegi "Sanat Odulu Yarismasi" (Son Basvuru Suresi Uzatildi: 5 Nisan 2019)
 

2018-2019 DÖNEMİ İSTANBUL ROTARY SANAT ÖDÜLÜ YARIŞMASI VE SERGİSİ

İstanbul Rotary Kulübü Derneği, genç sanatçıların tanıtım, kariyer ve eğitimlerine destek olmak ve ülkemizin sanat alanındaki gelişimine katkı sağlamak amacıyla “İstanbul Rotary Sanat Ödülü” yarışması düzenlemektedir. Yarışmaya katılarak ilk elemeyi geçen sanatçıların eserlerinden oluşacak “İstanbul Rotary Sanat Ödülü Sergisi”, en az 10 gün boyunca ziyarete açık tutulacaktır. Sergi açılışında yapılacak ödül töreni ile “İstanbul Rotary Sanat Deniz Kocaoğlu Büyük Ödülü” ve “İstanbul Rotary Sanat Başarı Ödülleri”ni kazananlar açıklanacaktır.

Bu yıl seçici kurul (isme göre alfabetik sırayla) Ayşe Umur, Başak Şenova, Can Elgiz, Gülsün Karamustafa, Işın Önol, M. Özalp Birol ve İstanbul Rotary Kulübü Derneği 2018-2019 Dönem Başkanı Nihat Karaköse‘den oluşacaktır.

SON BAŞVURU SÜRESİ 5 NİSAN 2019 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR!

Dosya teslimi suretiyle başvuru 26 Mart 2019 tarihine kadar İstanbul Rotary Kulübü Derneği’nin adresine elden ya da posta ile ulaştırılmış olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Seçici Kurul, 15 Nisan 2019 tarihine kadar değerlendirmesini tamamlayarak sergilenmeye değer gördüğü 20 adayı, katalogda yer almak üzere davet edecek, yarışmaya katılan diğer adayları da bilgilendirecektir.

Sergi, 23 Mayıs - 24 Haziran 2019 tarihleri arasında, Maslak’taki Elgiz Müzesi’nde gerçekleştirilecektir.

 

 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.