Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

T.C. Kultur ve Turizm Bakanligi - 2018 TROIA 2. Afis Tasarim Yarismasi (Basvuru Suresi: 01 Mart - 23 Nisan 2018)
 
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından gençlere yönelik “Güncel Sanat” ve “Afiş Tasarım” olmak üzere plastik sanatlar alanında gerçekleştirilecek iki farklı yarışmalı sergi gerçekleştirilecektir.

Bakanlığımızca; ülkemizdeki güncel sanatı ve sanatçıları desteklemek, genç sanatçıları keşfetmek, yenilikçi üretimleri arttırmak ve bu eserlerin geniş kitlelerce izlenmesini sağlamak amacıyla “Kapıları Aralamak” konulu “Genç Sanat: 4. Güncel Sanat Proje Yarışması”ilegenç tasarımcılar arasında farkındalık oluşturmak amacıyla “2018 Troya (Troia) Yılı” konulu “Genç Sanat: 2. Afiş Tasarım Yarışması” düzenlenecektir.

Söz konusu yarışmalara başvuru ve seçici kurul değerlendirmesi Bakanlıkça daha sonra ilan edilecek olan yarışma başvuru adresi üzerinden bu yıl ilk defa çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecektir.

“Kapıları Aralamak” konulu “Genç Sanat: 4. Güncel Sanat Proje Yarışması” için 01 Mart-30 Nisan 2018 tarihleri arasında, “2018 Troya (Troia) Yılı” konulu “Genç Sanat: 2. Afiş Tasarım Yarışması” için ise 01 Mart-23 Nisan 2018 tarihleri arasında başvuru yapılabilecektir.

  

BAŞVURU FORMU ve KATILIM ŞARTNAMESİ:

http://www.guzelsanatlar.gov.tr   

 

 

Afis
Afis
Yarisma Katilim Sartlari icin lutfen klikleyiniz
 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.