Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

8. Bazaart Sanat Yarismasi (Son Basvuru: 27 Subat 2018, saat:18:00)
 

8. BAZAART SERGİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR...

 

 

Değerli juri üyeleri EKAV/Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İnci AKSOY, Marmara Üniversitesi Eğitim Görevlisi Esra ALİÇAVUŞOĞLU, Modern ve Çağdaş Türk Sanat Koleksiyoneri Yahşi BARAZ, Sanat Danışmanı, kürator ve akademisyen Marcus GRAFF, Sanatçı Eda SOYLU, Sanatçı Barış SARIBAŞ'ın destek verdiği

 

8. BAZAART SERGİSİ 27-28 Mart 2018 tarihinde The St. Regis Otel, Nişantaşı'nda gerçekleşecektir.

 

 

Başvurunuzu değerlendirmeye alabilmemiz için sitemizde yer alan katılım şartlarını okumanız ve başvuru formunu doldurarak bazaartyenikoyrotary@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

 

 

BAŞVURU ARALIĞI: 15 OCAK - 27 ŞUBAT 2018

 

 

Not: Başvuru yapacak kişinin öğrenci veya mezuniyetinden en fazla iki yıl geçmesi gerekmektedir.

 

SON BAŞVURU TARİHİ: 27 ŞUBAT 2018 saat:18:00'dır.

 

Detayli Bilgi için lutfen asagidaki linke klikleyiniz; 

http://www.bazaart.org   

 


KATILIM KOŞULLARI:

 

1. Bu etkinlikle ilgili koşullar, BAZAART organizasyonu tarafından belirlenir.

 

2. Bazaart sanat etkinliği sadece Güzel Sanatlar Fakultesi öğrencileri ve Güzel Sanatlar Fakültelerinden yeni mezunların (en fazla 2 yıllık mezunların) katılımına açıktır.

 

3. Verilecek ödüle ve sergilenecek eserlere Seçici Kurul karar verir. Bu sene ilk 6 öğrenciye 5.000,00-TL'lik ödül verilecek ayrıca Polisan 'KADINA ŞİDDET' teması ile yapılan eserler arasından seçim yaparak Polisan özel ödülü verecektir.

 

4. Etkinliğe en çok 2 eser ile katılınabilinir.

 

5. Çalışmalar imzalanmış olmalı ve sergilenmeye hazır durumda teslim edilmelidir.

 

6. Sergilenen eserler satışa sunulacak olup, olası satışların %20'si tüm vergi ve harçları ile birlikte, Yeniköy Rotary Kulübüne verilecektir.

 

7. Eser sahibinin etkinlik için önerdiği eserler için belirleyeceği maksimum fiyat 3.500,00-TL resim için 4.000.00-TL heykel için olacaktır.

 

8. Sanatçıya ödeme, satılan eserin satış tarihini izleyen 45. günden sonra yapılacaktır.

 

9. Eserleri sergilenen katılımcılara "katılım belgesi" verilecektir.

 

10.Başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalı ve en geç 15 Ocak-27 Şubat 2018 tarihleri arasında önerilen eserlerin fotoğrafları ile birlikte [bazaartyenikoyrotary@gmail.com] e-mail adresine gönderilmelidir. Eksik bilgi ve belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Yeniköy Rotary Kulübü veya Bazaart komitesi tarafından başvurunun kabul edildiğini eser sahibine bildirmesinin ardından her durumda [26 Mart 2018 Salı] tarihinde işbu başvuru formunun ekinde bulunan SÖZLEŞME ile ıslak imzalı bir şekilde Bazaart Komitesi 'ne eserlerle birlikte teslim edilmelidir. Aksi takdirde sanatçının başvurusu kabul edilmemiş sayılır.

 

 

TEKNİK KOŞULLARI:

 

Teknik ve konu serbesttir.

 

 

ESERLERİN TESLİM VE İADESİNE İLİŞKİN;

 

Eserler 26 Mart 2018 Salı günü saat 09:00-18:00 arasında The St. Regis Hotel'de Yeniköy Rotary Kulübü Sanat Komitesi yetkililerine teslim edilecektir. Aksi takdirde sergiye kabulü mümkün olmayacaktır. Satılmayan eserler 29 Mart 2018 Cuma günü iade edilecektir.

Geri alınmayan eserlerin kaybından veya uğrayabilecekleri hasardan Yeniköy Rotary Kulübü ve The St. Regis Hotel sorumlu olmayacaktır.

Sizde BAZAART'a katılarak eserlerinizin sergilenmesini istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurunuz.

 

 

Başvuru Formu ve Bazaart Sergi Sözleşmesi İçin Tıklayınız

http://www.bazaart.org   

 

 

 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.