Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

"Yesilin Tonlari" Basvurulariniz Bekleniyor (Son Basvuru: 5 Haziran 2017)
 

"Yeşil'in Tonları" başlıklı yazıları arayın


Galeri 25N'de 20 Sanatçı Karma Sergisi


5,125 Dolar değerinde dünya çapındaki sanatçıların sergilediği kapsamlı pazarlama ile

 

Ayrıntılar: http://art-competition.net/G25N_Shades_Of_Green.cfm

 

Son Başvuru: 5 Haziran 2017 (EST Gece Yarısı)
Küratör Seçimi: 12 Haziran 2017
Sanatçı Bildirimi: 19 Haziran 2017
Sergiler Açılıyor: 7 Temmuz 2017

 

Tema ve Seçim: "Shades Of Green" - Küratörler sanatçıları arıyor ve fotoğrafçılar yeşilin çeşitli tonlarında zenginleştirilen herhangi bir konunun sanatına dayanılarak çalışıyorlar. Bileşime uygulanan yeşil rengin derecesi, her parçanın değerlendirilmesinde dikkate alınacak bir faktör değildir. Bu rengin sanatçının anlatımına girmek için izleyiciye ne kadar etkili bir şekilde etkili olduğunu gösterir. Renkler, çeşitli sembolizmlerin yanı sıra geniş bir duygu ve ifade yelpazesini de iletir. Giriş için yapılan tüm teklifler gerçekçilikten soyutlamaya kadar ifade edilebilir.

 

Uygunluk ve Ortamlar: Bu yarışma, 18 yaş ve üzeri tüm sanatçılara / fotoğrafçılara açıktır. Düşünmeye yönelik sunumlar, aşağıdaki yönlerden herhangi biriyle ifade edilebilir: temsili, dışavurumculuk, gerçeküstücülük veya soyutlama. Başlıklar, resim, çizim, fotoğrafçılık, heykel, dijital sanat, baskılar, elyaf sanatı, kolaj, enstalasyonlar olmak üzere herhangi bir ortamda oluşturulmalıdır.

 

Sergi ve sanatçılar, sanat alıcıları, galeri sahipleri, küratörler, koleksiyonerler vb. Dahil olmak üzere 24.100 kişiye kadar dünya çapında yaygın olarak pazarlanacak.
_________________________________________

Teşekkür ederim,
Pat

Destek ekibi

 

 

 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.