Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

"Insanligin Yuzleri" Temali Sanat Yarismasi (Son Basvuru: 16 Ocak 2017 Geceyarisi EST)
 
Yarışma Adı: "İnsanlığın Yüzleri"

Galeri 25N'de 20 Sanatçı Bir Online Karma Sergisi İçin Seçilecek

İzahname: http://art-competition.net/G25N-Faces_Of_Humanity.cfm

Gönderi Son Teslim Tarihi: 16 Ocak 2017 (Gece ​​EST)
Küratör Seçimi: 20 Ocak 2017
Sanatçı Bildirimi: 27 Ocak 2017
Sergi açılışı: 6 Şubat 2017

Gallery25N'de 20 kişilik sanatçılar "İnsanlığın Yüzleri" isimli bir online sergi için seçilecek; Sergi ve sanatçılar, dünya çapında sanat alıcıları, galeri sahipleri, küratörler, koleksiyonerler vb. Olmak üzere 20.000'den fazla kişiye pazarlanacak.

Tema: "İnsanlığın Yüzleri" - Küratörler, farklı kültürlerden insanların yüzlerine duygu, güzellik, sevgi, umut ve bilgeliği yakalayarak insanlığın çeşitliliğini anlatan resim arıyor olacak. Dünyanın dört bir yanındaki insanların yüz ifadeleri bize diğer kültürlerin anlaşılması ve bağlantısını sağlayan bir yol sunuyor.

Uygunluk ve Ortamlar: Bu yarışma, 18 yaş ve üzeri tüm sanatçılara / fotoğrafçılara açıktır. Düşünmeye yönelik sunumlar, aşağıdaki yönlerden herhangi biriyle ifade edilebilir: temsili, dışavurumculuk, gerçek üstücülük veya soyutlama. Girişler, resim, çizim, fotoğrafçılık, heykel, dijital sanat, baskılar, elyaf sanatı, kolaj, enstalasyonlar olmak üzere herhangi bir ortamda çalışılmış olmalıdır.

Giriş Ücreti USD: İlk giriş için 25 ABD doları, her ilave resim için 5 ABD doları.

Orijinal Sanat Eseri gönderilmeyecektir.

Telif Hakkı: Sanatçı / fotoğrafçıların telif hakları kendilerine aittir.

Kullanım hakları: Bu sanat yarışmasına girerek sanat eserlerinin resimlerini art-competition.net web sitemizde ve bültenlerimizde çoğaltmak ve sanat yarışmalarını halka pazarlamak için münhasır olmayan bir sürekli lisans veriyorsunuz . Sanat eserleri burada belirtilenlerden başka herhangi bir amaç için kullanılamaz. Kazanan tüm ödüller art-competition.net web sitesinde gösterilecek. Her giriş, genel, tarihsel / arşivlenmiş çevrimiçi yarışmanın katalogunun bir parçası haline gelir. İsteğe bağlı olarak daha sonraki bir tarihte kaldırılabilir.
 

 

 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.