Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

Uluslararası A' Dizayn Ödülü ve Yarışması (Erken Son Başvuru 29 Kasım 2015 - Geç Başvuru: 28 Şubat 2016) )
 

A' Tasarım Ödülleri ve Yarışması'na Katılım için Çağrı


A' Tasarım Ödülleri ve Yarışması her yıl yapılan, dünyanın önde gelen uluslararası ve jürili tasarım yarışmasıdır. A' Tasarım Ödülleri çeşitli yaratıcı alanlarda farklı ülke ve disiplinlerden gelen sadece en iyi tasarımcıları öne çıkarmak için düzenlenir. Yarışma başvuruları ikili değerlendirmeden geçer ve deneyimli akademisyen, seçkin basın mensupları ve başarılı profesyonellerden kurulu tarafsız bir jüri heyeti tarafından değerlendilir.

 

A' Tasarım Ödülleri ve Yarışması tüm A' Tasarım Ödülleri sahibine A' Tasarım Ödülü aracılığıyla şöhret, prestij, tanıtım ve uluslararası tanınma vaad eder.

 

"A' Tasarım Ödülü", ödüllü tasarımlar için çok imrenilen ve geniş kapsamlı bir kazanan setidir. "A' Tasarım Ödülü" şunları ve daha fazlasını içerir:

 

Metal çerçevede uluslararası tasarım mükemmeliyeti sertifikası, İtalya'daki gala gecesine davetiye, ödüllendirilen projenin online ve offline sergilenmesi, ödüllendirilen projelerin A2 posteri, en iyi projeler andacının basılı kopyası, lüks siyah kutusunda özel 3D baskılı metal ödül kupası, gerçekten uluslarası hedef kitleye erişmek için projenin 20+ dile çevrilmesi, kazananla röportaj, basın bültenine hazırlık ve dağıtım, yazışmalarınızda "A' Tasarım Ödülü Kazananı Logo"sunu kullanmak için lisans, ödüllü çalışmaların binlerce yayında tanıtılması, basın iş ortaklarınımız aracılığıyla medyada görünümü, Dünya Tasarım Sıralamaları'na dahil edilmesi ve çeşitli pazarlama araçlarına erişim.

 

A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması farklı ülke ve yaratıcı disiplinlerdeki en iyi tararım çalışmalarının tanınması için kurulmuştur. A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması’nın ilk amacı tüm ülke ve endüstri alanlarındaki en iyi tasarımları öne çıkararak iyi tasarım uygulamaları ve disiplinleri için global farkındalık yaratmaktır. A’ Tasarım Ödüllerinin en önemli hedefi ise tasarımcıları, şirketleri ve markaları topluma fayda sağlayacak üstün ürün ve projeler üretmelerini sağlamaktır.

 

A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması’nın bilimin, tasarımın, yaratıcılığın ve teknolojinin sınırlarını zorlayarak toplumu ilerletmek gibi iyiliksever bir amacı da vardır. A’ Tasarım Yarışması tüm endüstriyel sektörlerde yaratıcılığı, orjinal fikirleri ve konsept üretimini ateşlemeyi ve ödüllendirmeyi hedefler. Ödül kazanan tasarımlara verilen A’ Tasarım Ödülü Kazanan logosu dünyanın daha iyi bir yer olmasına yardım eden orijinal, fonksiyonel ve etkin tasarıma işaret eder.

 

Her yıl, yenilik, teknoloj, tasarım ve yaratıcılık üzerine odaklı projeler A' Tasarım Ödülü ile ödüllendiriliyor. Katılımlar her yıl 28 Şubat'a kadar kabul ediliyor ve sonuçlar 15 Nisan'da açıklanıyor. Dünya çapında tüm tasarımcılar bu yarışmaya en iyi çalışma, proje ve ürünleri ile katılmaya davet ediliyor. Katılımlar son 10 yılda tasarlanmış olmak kaydıyla kabul ediliyor.

 

A' Tasarım Ödülleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin


A' Tasarım Ödülleri Sunumuna Göz Atın: http://www.designaward.com/
A' Tasarım Ödülleriin Derinlemesine Sunumu: http://www.whatisadesignaward.com/
Ödüllü tasarımlara göz atın: http://www.awardeddesigns.com/
Ödüllü çalışma ve projelerin basın kitlerine erişin: http://www.press-kit.org/
Ödüllü Tasarımcıların Röportajlarını Okuyun: http://www.design-interviews.com/
A' Tasarım Yarışmasına çalışmalarınızla katılın: https://competition.adesignaward.com/registration.php
Dünya Tasarım Sıralamalarını keşfedin: http://www.worlddesignrankings.com/
A' Tasarım Ödülü Logo ve Editoryal Resimlerini indirin: https://competition.adesignaward.com/downloads.html

 

*   *   * 

 

Dear Esteemed Colleague,

 

Please add the International A' Design Award and Competition to your public calendars, share it with friends and your colleagues.

The International A' (A-Prime) Design Award and Competition is the world's largest event for design, innovation and creativity, bringing together the very best designers, architects, innovators, inventors, brands, design press and institutions from all countries across the globe.

The design competition is now actively looking for new and original product and project submissions worldwide. Entries are open to both concept stage works as well as realized projects and products.

More Information

A highly detailed presentation regarding the accolades can be reached at: http://bit.ly/1Jpi7mk

A short, brief presentation of the program is available at: http://bit.ly/1WN0mHN

Entries and registrations to the event can be made at: http://bit.ly/1Nu9AW2

Results of the last edition can be seen at: http://bit.ly/1PtpMoj

I would be glad if you could also share and disseminate the following call for nominations link at your social networks, with the following text:

A’ Design Award and Competition, the World’s largest design event has announced its call for entries in 45 languages for the 2015-2016 competition edition. Send your works at: http://bit.ly/1Nu9AW2 or view the call for entries at http://bit.ly/1MGPNkK

Kind Regards,

Frank Smith,
@
Design Practices

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN KLİKLEYİNİZ

 

 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.