Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

Simens Sanat "Sınırlar Yörüngeler" 15-16 (Son Başvuru: 30 Nisan 2014)
 
 
Türkiye'de güncel sanatın önemli adreslerinden biri olan Siemens Sanat tarafından 2007 yılından bu yana genç sanatçıları desteklemek ve uluslararası sanat ortamında bilinirliklerini arttırmak amacıyla düzenlenen "Sınırlar Yörüngeler Yarışması", bu yıl da genç sanatçılara kendilerini ifade edebilme olanağı tanıyor.

Alan gözetmeksizin Türkiye'de eğitim gören tüm lisans ve lisansüstü öğrencilere açık olan yarışmaya adaylar bireysel veya grup çalışmalarıyla, 30 Nisan 2014 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Sınırlar Yörüngeler 15-16 Yarışması'nın seçici kurulunda; dünyaca ünlü performans sanatçısı Nezaket Ekici, Viyana Open Systems Sanat Forumu'nun kurucusu ve yöneticisi, küratör Gülsen Bal, Helmhaus Zürih'in küratörü Daniel Morgenthaler, Sinopale Uluslararası Sinop Bienali kurucusu ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğretim üyesi, sanatçı T. Melih Görgün ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi, sanatçı Mürteza Fidan yer alıyor.

10-14 Mayıs 2014 tarihlerinde seçici kurul tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda Sınırlar Yörüngeler 15-16 Yarışması'nı kazananlar belirlenecek ve ayrıca yarışmada 2000'er Euro'luk üç eşit başarı ödülü de verilecektir.

Yarışmaya katılmak isteyen adayların 30 Nisan 2014 tarihine kadar www.siemens.com.tr/siemenssanat web adresinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra başvuru dosyalarını proje koordinatörlüğüne ulaştırmaları gerekiyor.

Proje Koordinatörlüğü
Chameleon Tasarım ve Proje Yönetimi
Mazhar Osman Sokak, Özmutlu Apartmanı,
4/7, 34724, Feneryolu-İstanbul
Tel: +90 216 338 26 50
E-mail: sanat@siemens.com
 

 

 

 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.