Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

Arbella Makarna 3. Uluslararası Fotoğraf Yarışması (Son Başvuru: 10 Aralık 2013)
 

Çocuk, Makarna ve Sevgi Evrensel Alanda Ölümsüzleşiyor

  

                  

Farklı Ülkelerin Kadrajından Gönül Dolusu Sevgi

 

 

Arbella Makarna'nın düzenlediği Uluslararası Fotoğraf Yarışması bu yıl üçüncü kez makarna tutkunlarını buluşturacak. Son katılım tarihi 10 Aralık 2013 olan Arbella Makarna 3. Uluslararası Fotoğraf Yarışması üç kategoriden oluşuyor:  ‘Çocuk ve Makarna, 'Sevgi' ,‘Serbest'. . Yarışmaya, dileyen herkes, her kategoride en fazla 4 farklı fotoğrafı ile katılabilecek.

 

 

 

Kurumsal kimliğini sosyal sorumluluk ve sanatsal projelerle pekiştirmeyi ilke edinen Arbella Makarna, her yıl olduğu gibi bu yıl da fotoğrafla ilgilenen herkese kucak açıyor. Arbella Makarna 3. Uluslararası Fotoğraf Yarışması  güzel baktıkça güzelleşen dünyamızı kendi bakışıyla fotoğraf karelerine taşımak isteyen herkesi evrensel alanda bir araya getirmeyi hedefliyor.  Yarışma; farklı dillerde söylenip farklı biçimlerde gösterilse  de gönül dili olan sevgiyi çocukların evrensel lezzeti makarna ile bir  dünya turuna çıkarak fotoğraf sanatçılarının karelerinde buluşturuyor.

 

ULUSLAR ARASI KURULUŞLARIN ONAYI VE DESTEĞİ

 

Dili, dini, ırkı ve kültürü olmayan evrensel hayat kaynağı sevginin en güzel  karelerinin fotoğraf sanatçılarının vizöründen yansımasını, fotoğrafa olan ilginin artmasını ve duyguların sanat yolu ile aktarılmasının gücünü desteklemeyi hedefleyen fotoğraf yarışması; FIAP, UPI ve TFSF gibi üç büyük, ciddi ve referans  kabul edilen kuruluşlarının onayı ile düzenleniyor. Yarışma, fotoğraf çekmekten zevk alan ve hayatın tadını kendi vizöründen yansıtmak isteyen herkese açık.

 

HERKES KATILABİLECEK

 

Son katılım tarihi 10 Aralık 2013 olan fotoğraf yarışması üç kategoriden oluşuyor: ‘Çocuk ve Makarna, 'Sevgi' ,‘Serbest'...Yarışmaya, dileyen herkes, her kategoride en fazla 4 farklı fotoğrafı ile  katılabilecek. Ayrıca yarışmacılar, renkli ya da siyah-beyaz, geleneksel veya modern, her türlü fotoğraf tekniklerini kullanmakta özgürler.

 

ÖDÜLLÜ YARIŞMA

 

Sanatçıların çabalarını ödüllendirerek fotoğraf sanatına duyulan ilgiyi canlı  tutmayı hedefleyen yarışmada para ödüllerinin yanı sıra FIAP ve UPI'den  toplam altışar altın, gümüş ve bronz madalya, 36 mansiyon ve 30  sergileme ödülü verilecek. Arbella temsilcisi tarafından seçilecek tüm  kategorilerden bir eser sahibine ‘Arbella Özel Ödülü' , FIAP tarafından  yarışmada en fazla derece alan sanatçıya ‘En İyi Fotoğrafçı Ödülü' nün  de verileceği yarışma ile ilgili tüm detaylara, teknik bilgilere ve  başvuru formlarına www.arbella.tv  adresinden ulaşmak mümkün.

 

USTALARI BULUŞTURACAK

 

Son katılım tarihinin 10 Aralık 2013 olarak belirlendiği yarışmanın seçici  kurulunda da fotoğraf sanatının usta isimleri yer alıyor. Marmara  Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim  Üyesi 'Prof. Sabit Kalfagil, Fotoğraf Sanatçısı İbrahim Zaman, İzzet  Kehribar, Erol Doğaner, Reha Bilir ve Doğan Alpay'ın yer aldığı kurulda,  Arbella Makarna'yı da Genel Müdür Abdülkadir Külahçıoğlu temsil ediyor.  

 

 

Aylin RAZAKİ
Arbel pulse grain industry and trade s.a

address:
Yeni Mahalle Cumhuriyet Bulvari 73/4
33281 Kazanli/Mersin Turkey

phone: +90 324 241 11 11
fax:      +90 324 451 32 01

mobile phone: +90 537 783 41 63
email: pr@arbel.com.tr

email: aylin.razaki@arbel.com.tr

http://.www.arbel.com.tr

 

 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.