Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

Siemens Sanat "Sınırlar Yörüngeler 13-14" yarışması başladı
 
 
Türkiye'de güncel sanatın önemli adreslerinden biri olan Siemens Sanat tarafından güncel sanatı ve genç sanatçıları desteklemek amacıyla ilk kez 2007 yılında gerçekleştirilen "Sınırlar Yörüngeler" yarışmasının bu yıl yedincisi düzenleniyor. "Sınırlar Yörüngeler 13-14" yarışması için başvurular 4 Şubat 2013 tarihinde başladı.

Genç yetenekleri ve güncel sanatı desteklemek amacıyla düzenlenen yarışmada sergi değerlendirme kurulu,
Çelenk Bafra (küratör, İstanbul Modern), Mürteza Fidan (Siemens Sanat danışmanı, Marmara Üniversitesi öğretim üyesi), Lora Sarıaslan (küratör, sanat tarihçisi), T. Melih Görgün (Siemens Sanat danışmanı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğretim üyesi) ve Ferhat Özgür'den (sanatçı, Kültür Üniversitesi öğretim üyesi) oluşuyor.

Alan gözetmeksizin Türkiye'de eğitim gören tüm lisans ve lisansüstü öğrencilerine açık olan yarışmaya hem bireysel hem de grup çalışmalarıyla katılabilmek mümkün. Başvuru sahipleri yarışmaya kendilerini temsil edecek çalışma ve önerilerle başvurabiliyorlar. Adayların Siemens Sanat'ın web sitesi üzerinden yarışma başvuru formlarını doldurduktan sonra, başvuru dosyalarını 29 Mart 2013 Cuma günü saat 17.00'ye kadar Siemens Sanat'a ulaştırmaları gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi, yarışmanın şartnamesi ve katılım formuna www.siemenssanat.com internet sitesinden ulaşılabilir.Siemens Sanat
Meclis-i Mebusan Cad. No: 45
34427 Fındıklı, İstanbul
Tel: +90 212 293 82 33
E-mail: sanat@siemens.com

 

 

 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.