Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

Arbella Makarna 2. Uluslararası Fotoğraf Yarışması (Son Başvuru: 27 Kasım 2012)
 

 

DAMAKLARIN EVRENSEL LEZZETİ

YAŞAMIN EVRENSEL DİLİ SANATLA BİRLEŞİYOR

 

ONLAR SOFRALARIN VE DENKLANŞÖRÜN USTA EKİPLERİ

 

DENKLAŞÖRLERE BU KEZ

MAKARNA TUTKUSU İÇİN BASILACAK

 

MAKARNA TUTKUSU VİZÖRLERE YANSIYACAK

 

Arbella Makarna'nın düzenlediği Uluslararası Fotoğraf Yarışması bu yıl ikinci kez makarna tutkunlarını buluşturacak. Son katılım tarihi 27 Kasım 2012 olan Arbella Makarna 2. Uluslararası Fotoğraf Yarışması üç kategoriden oluşuyor:  ‘Toprak ve İnsan','Makarnalı Yaşam' ,‘Serbest'. . Yarışmaya, dileyen herkes, her kategoride en fazla 4 farklı fotoğrafı ile katılabilecek.

 

Kurumsal kimliğini sosyal sorumluluk ve sanatsal projelerle pekiştirmeyi ilke edinen Arbella Makarna, her yıl olduğu gibi bu yıl da fotoğrafla ilgilenen herkese kucak açıyor. Arbella Makarna 2. Uluslararası Fotoğraf Yarışması insan yaşamının en önemli olgusunun sağlık ve sağlıklı beslenebilmek olduğu doğrusundan yola çıkarak fotoğraf sanatçılarını ‘sağlıklı yaşam' karelerinde buluşturuyor.  Arbella Makarna 2. Uluslararası Fotoğraf Yarışması; tarladaki hasattan mutlu ailelerin sofralarına, toprağın bereketinden çiftçilerin alın terine, emeğin, üretimin ve hayatın tadının en güzel karelerini fotoğraf sanatçılarının vizöründen topluma taşımayı hedefliyor.

 

ULUSLAR ARASI KURULUŞLARIN ONAYI VE DESTEĞİ

 

Damakların evrensel lezzeti makarna ile yaşamın evrensel dili sanatı birleştirerek fotoğrafa olan ilginin artmasını ve duyguların sanat yolu ile aktarılmasının gücünü desteklemeyi hedefleyen fotoğraf yarışması; FIAP, UPI ve TFSF gibi üç büyük, ciddi ve referans kabul edilen kuruluşlarının onayı ile düzenleniyor. Yarışma, fotoğraf çekmekten zevk alan ve hayatın tadını kendi vizöründen yansıtmak isteyen herkese açık.

 

HERKES KATILABİLECEK

 

Son katılım tarihi 27 Kasım 2012 olan fotoğraf yarışması üç kategoriden oluşuyor: ‘Toprak ve İnsan','Makarnalı Yaşam' ,‘Serbest'. ..Yarışmaya, dileyen herkes, her kategoride en fazla 4 farklı fotoğrafı ile katılabilecek. Ayrıca yarışmacılar, renkli ya da siyah-beyaz, geleneksel veya modern, her türlü fotoğraf tekniklerini kullanmakta özgürler.

 

ÖDÜLLÜ YARIŞMA

 

Sanatçıların çabalarını ödüllendirerek fotoğraf sanatına duyulan ilgiyi canlı tutmayı hedefleyen yarışmada para ödüllerinin yanı sıra FIAP ve UPI'den toplam altışar altın, gümüş ve bronz madalya, 36 mansiyon ve 30 sergileme ödülü verilecek. Arbella temsilcisi tarafından seçilecek tüm kategorilerden bir eser sahibine ‘Arbella Özel Ödülü' , FIAP tarafından yarışmada en fazla derece alan sanatçıya ‘En İyi Fotoğrafçı Ödülü' nün de verileceği yarışma ile ilgili tüm detaylara, teknik bilgilere ve başvuru formlarına http://www.arbella.tv/ adresinden ulaşmak mümkün.

 

USTALARI BULUŞTURACAK

 

Son katılım tarihinin 27 Kasım 2012 olarak belirlendiği yarışmanın seçici kurulunda da fotoğraf sanatının usta isimleri yer alıyor. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi'Prof. Sabit Kalfagil, Fotoğraf Sanatçısı İbrahim Zaman, İzzet Kehribar, Erol Doğaner ve Reha Bilir'in yanı sıra Fotoğraf Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır'ın da yer aldığı kurulda, Arbella Makarna'yı da Genel Müdür Abdülkadir Külahçıoğlu temsil ediyor. 

   

Ayrıntılı Bilgi ve Basın İletişimi İçin

 

Aylin Razaki

Tel:         (324) 241 11 11

Cep:       (537) 783 41 63
ePosta:pr@arbel.com.tr

 

www.arbel.com.tr

 

 

Orijinal Duyuru
 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.