Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

"Epilepsi ve Ben" Resim Yarışması (Son Başvuru: 31 Ağustos 2012)
 

 

"Epilepsi ve Ben" resim yarışması, çocuk epilepsi hastalarına sosyal destek sunmak amacıyla Türk Epilepsi ile Savaş Derneği tarafından organize edilmekte, sanofi-aventis Grup'un sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.

 

Yarışmanın amacı, epilepsi konusunda farkındalığı artırmak, epilepsisi olan çocukların kendilerini ifade etmesine olanak
yaratmak ve  epilepsiden etkilenen bireyleri ve aileleri birleştirmektir.

 

Resimlerin değerlendirmesi ve ödül alacak adayların belirlenmesi Türk Epilepsi ile Savaş Derneği'nin koordinasyonunda olup, sanofi-aventis Grup'tan bağımsızdır. Katılımcı ve kişisel bilgiler yarışma haricinde başka bir alanda kullanılmayacaktır.

 

Yarışmaya başvurmak için, başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması ve eser ile birlikte 31 Ağustos 2012 tarihine kadar proje koordinasyon merkezine gönderilmesi gerekmektedir. Eserlerin arkasına ad, soyad, adres bilgisi yanı sıra doktor adı ve soyadı da yazılmalıdır.

 

KATILIM KOŞULLARI

 

Yarışmaya, epilepsi (sara) teşhisi konmuş 16 yaş altındaki çocuklar katılabilir. Eserlerde, katılımcıların hastalıklarını algılayışlarını, hastalık ile birlikte nasıl yaşadıklarını; hastalığın kendilerini nasıl etkilediğini resmetmeleri beklenmektedir.

 

Resim çalışmalarında, kağıt ya da tuvalin kısa kenarı 25 cm'den kısa olmamalıdır. Resimler çerçevelenmemelidir.

 

Yarışmaya başvuru yapıldığında katılımcının, resmin sergilenmesi, yarışma kataloğunda yer alması ya da yarışma ile ilgili diğer basılı malzemeler ve internette kullanılması için onay vermiş olduğu kabul edilir.

 

İmzalanmamış ve tam olarak doldurulmamış başvuru formu ile gönderilen eserler yarışmaya kabul edilmeyecektir.

 

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki linki klikleyiniz;

http://www.epilepsiveben.net/

 

 

 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.