Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Sanat Yarışmaları » Duyuru Detay  
Google Sitede
DUYURULAR

Tomorrowland 2012 Belçika Fotoğraf Yarışması (Son Başvuru: 19 Mart 2012)
 

 

TOMORROWLAND BASIN BÜLTENİ

 

Belçika, 2005'den bu yana yaz aylarında, Tomorrowland olarak bilinen dünyaca ünlü müzik fenomenine ev sahipliği yapmakta. Tomorrowland; David Guetta, Avicii, Fatboy Slim ve Calvin Harris gibi global DJ'ler tarafından akıl uçuran, yüksek enerjili performansları üç günlük süre boyunca sahneye taşımıştır.

 

 Şimdilerde Tomorrowland, misafir fotoğrafçı Ryan Dinham ile birlikte, dünya çapında tüm sanatçıları bu eğlenceli festivalin ruhunu ve özünü yakalamak adına fragmanında yer aldığı şekilde masalsı bir tema ile üç fotoğrafa kadar olan çalışmalarını göndermeye davet ediyor. Kazanan kişi 'photopass' elde edecek ve festivalin resmi fotoğrafçısı olarak seçilecek.

 

Kazanan sanatçının festival festival fotoğrafları Tomorrowland'in sosyal medya kanalları aracılığıyla tanıtılacak ve çeşitli yayınlara gönderilecek resmi Tomorrowland basın paketi içinde yer alacak. Seyahat ve Belçika'da 4 gecelik konaklama kazanan kişiye sağlanacaktır.

 

Tomorrowland tarafından seçilecek finale kalan üç kişinin eseri, Tomorrowland sosyal medya kanallarında gösterilecek ve bu kişilerin herbiri seçkin Tomorrowland ürünlerine sahip olacak.

 

En yüksek oyu alan sanatçı, Tomorrowland'e VIP biletleri kazanacak (seyahat ve konaklama dahil değildir) ve bu kişinin eseri, Tomorrowland sosyal medya kanallarında yer alacak. Buna ek olarak bu sanatçı, seçkin Tomorrowland ürünlerinin sahibi olacak.

 

İlgilenen tasarımcılar, 19 Mart 2012 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı platformu Talenthouse'un websitesinden http://www.talenthouse.com/  yarışmaya katılabilirler.

 

Yarışma sayfasına doğrudan ulaşmak isterseniz bu linki kullanabilirsiniz; http://tlnt.at/y3POZZ

 

TOMORROWLAND HAKKINDA:

 

Tomorrowland  Hollandalı orta büyüklükte ve eğlence sektörü ile ilgilenen ID&T şirketi tarafından yürütülmektedir ve 2005'den beri her yıl, Belçika'da Flaman Boom kasabasında düzenlenen açık alan dans festivalidir. Festivalde boy gösteren ilk isimlerden bazıları şunlardır; Push (M.I.K.E), Armin Van Buuren, Cor Fijneman, Yves Deruyter, Technoboy ve Coone.

 

Festival, en son 22-24 Temmuz 2011 tarihleri arasında gerçekleşmiş olup, Afrojack, Above&Beyond, Carl Cox, De Jeugd van Tegenwoordig, Fedde le Grand, Ferry Corsten, Sander van Doorn, Swedish House Mafia, Cosmic Gate, Avicii, Faithless, Tiesto, Laidback Luke, David Guetta, Steve Aoki Kaskade ve 2ManyDJs gibi müzisyenleri içermiştir.

 

 

 

 

Yorum ekle
 

 

Yorum yok.