Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Haberler / Duyurular » Haber Detayı  
Google Sitede
HABERLER HABER ARŞİVİ

"Trakya Universitesi'nin 40. Yili Anisina Ulusal Jurili Online SERAMIK Sergisi"
 
"Trakya Üniversitesi'nin 40. Yılı Anısına Ulusal Jürili Online SERAMİK Sergisi" 

Merhaba;

Üniversitemizin kuruluşunun 40. yılı etkinlikleri kapsamında, Trakya Üniversitesi, Şehit Ressam Hasan Rıza Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu, El Sanatları Bölümü, Seramik ve Cam Tasarımı Programından Öğr. Gör. Dr. Burak YILDIRIM' ın küratörlüğünü/koordinatörlüğünü üstlendiği; Ulusal Jürili Online Seramik Sergisi düzenlenecektir. 

Sergi; Edirne'de ve ayrıca Trakya Üniversitesi tarafından yapılan İLK "Jürili Karma SERAMİK Sergisi" olma özelliği taşımaktadır.
 
İlgili serginin jüri kurulunda her biri ülkemizin farklı bir üniversitesinin “Seramik / Seramik ve Cam / Cam Bölümü Başkanı” olan, birbirinden değerli ilgili alan akademisyenleri yer almaktadır.

Alanında uzman çok kıymetli jüri kurulu üyelerinin değerlendirmesi sonucu oy çokluğu alan eserler 22 Ekim 2022 – 22 Kasım 2022 tarihleri arasında üniversitemiz resmi web sitesi ana sayfası ve/veya meslek yüksekokulumuz resmi web sitesinde sergilenecektir. Sergi başvurusu ya da katılımı için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Sergiye ençok 2 eserle başvuru yapılabilmektedir.

İlgili Jürili Online SERAMİK Sergisi’nin son başvuru tarihi 22 Eylül 2022 olarak belirlenmiştir.

Sergi Afişi, Sergi Kurulları ve Sergi Katılım Şartnamesi, Sergi Başvuru Formu ve Jüri Eser Değerlendirme Formu aşağıdaki duyuru linklerinde sunulmuştur.
Sergimizin haberinin ve dolayısıyla duyurusunun yapılması konusunda kıymetli katkılarınızı bekler, saygılarımızı sunarız.


Sergi Küratörü/Koordinatörü
Öğr. Gör. Dr. Burak YILDIRIM  

 

 

Yorum ekle

 

Yorum yok.