Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Haberler / Duyurular » Haber Detayı  
Google Sitede
HABERLER HABER ARŞİVİ

Turkish Paintings Com'a - (BID) Business Initiative Directions'dan - Altın Kategori Ödülü
 

 

Sevgili Sanat Dostlarımız,

 

Merhaba.

 

Websitemiz  http://www.turkishpaintings.com/ , Business Initiative Directions (BID) tarafından, her yıl düzenli olarak verilen ve dünyanın en prestijli ödülü olan "World Quality Commitment (WQC)"  International Star Award - Gold Kategori - ödülüne layık görülmüştür.

 

1984 yılında Jose E. Prieto tarafından kurulan, dünyadaki kalite kültürünü uygulayan dört firmadan birisi olan Initiative Directions'ın Business verdiği " World Quality Commitment " ödülü 26 yıldır Paris, Londra, Madrid, Cenevre, Frankfurt ve New York'ta törenle sahiplerine veriliyor.

 

BID, 117 ülkeye yayılan ve sektörlerinde kaliteye verdikleri önemle lider konumuna gelmiş şirket ve kurumları takdir ve teşvik etmek amacıyla her yıl altın, platin ve elmas olmak üzere 3 kategoride zirve düzenlemektedir.

 

Bu ödül, QC 100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli kriterleri temel alınarak; her şirkete, belirlenen sektörde liderlik, kalite, yenilikçilik, teknoloji, müşteri hizmeti ve memnuniyeti, ve prestij konularında kurumsal başarı elde etmelerinden dolayı veriliyor. Söz konusu ödüle kişi, kurum ya da kuruluşlar kendiliğinden aday olamayıp, ödül komitesi aylar süren aday belirleme sürecinde üniversiteler, reklam ajansları, fuarlar ve sergiler, ticaret odaları, büyükelçiliklerin görüş ve önerilerine başvurmaktadır.

 

BID, geçtiğimiz 10 ay içerisinde Paris, Londra, Madrid, Cenevre, Frankfurt ve New York'ta düzenlediği dünya çapındaki kongrelerle dünyanın 117 ülkesindeki şirketleri bir araya getirdi. 29 Ekim 2012 Pazartesi günü Fransa-Paris' de düzenlenecek olan Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü için sunulan tekliflerde, TURKISH PAINTINGS COM, QC 100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli kriterleri ve WQC düzenlemeleri temel alınarak, Altın Kategori'de World Quality Commitment (WQC) Ödülü almaya hak kazandı.

 

Türkiye'den şimdiye kadar Digitürk, Doğuş Holding, Kardemir A.Ş, Garanti Yatırım, Vakıf Yatırım, Aktif Bank, İstanbul Halk Ekmek, İhlas Gazetecilik A.Ş. ve İGDAŞ'ın layık görüldüğü bu ödülün sponsorluğu; dünyaca ünlü değişim ve pazar trendlerine eğilimli markalar, iş dünyası haberleri ve finansa odaklı 26 medya kuruluşu tarafından yapılmaktadır.

 

Ülkemize kazandırdığımız bu saygın ödülü sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

 

NOT: Ödül Töreni ve Gala Yemeği, 26. Uluslararası WQC Kongresi kapsamında, Concorde La Fayette Hotel - Convention Hall Paris - Fransa'da, 29 Ekim 2012 tarihinde, Saat 18.30 yapılacaktır.

 

http://www.bid-quality.com/en/page.php?d=clip1

 

http://www.bid-quality.com/en/main.php

 

 

 

*  *  *
* * *
Davet mektubu
Davet mektubu

 

Yorum ekle

 

Yorum yok.