Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler : 0
Çevrimiçi ziyaretçiler : 14
» Haberler / Duyurular » Haber Detayı  
Google Sitede
HABERLER HABER ARŞİVİ

Halkevleri Kurulus Yildonumu Etkinlikleri
 

Merhaba.

 

Halkevleri olarak, bu yıl 87’nci kuruluş yıl dönümümüzü dört güne yaydığımız bir programla kutluyoruz. Bu dört güne tiyatroyu, tangoyu, Halkevleri’nin kültür-sanat birikimine odaklanan bir sergiyi sığdırırken çocukların birlikte hayal kurabilmesini, Halkevleri’nin mücadelesine omuz veren kuşakların buluşmasını ve yazarların okurlarıyla buluşmalarını istedik. 

 

Üstelik bu yıl kuruluş yıl dönümü etkinliklerimize bir de kitap kampanyası eklendi. Kuruluş yıl dönümü etkinliklerine katılmak isteyenler “Okumak Özgürleştirir” kampanyası kapsamında birer kitap getirerek kurulacak kütüphanelere destekte bulunabilirler. Ayrıca 20 Şubat günü Rutkay Aziz ve Taner Barlas’ın oynadığı “Adalet, Sizsiniz” tiyatrosunun biletleri de yine kampanya dahilindeki kitaplar karşılığında temin edilebilir. Kitap kampanyamızın yaygınlaşması adına sizleri de kuruluş yıl dönümü etkinliklerimizde görmek isteriz. 

 

Hem “Okumak Özgürleştirir” kampanyasına hem de 87’nci kuruluş yıl dönümü etkinliklerimize dair bilgi almak için bu mail üzerinden ya da aşağıdaki telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Kuruluş yıl dönümü programımız ile görsellerimiz ektedir.

 

İlginize şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

 

İletişim İçin: Emek AKMAN – 0541 846 27 53


--
 

 

 

Yorum ekle

 

Yorum yok.