Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Haberler / Duyurular » Haber Detayı  
Google Sitede
HABERLER HABER ARŞİVİ

2.Ulusal Slogan ve Logo Yarismasinda dereceye girenlere odulleri verildi....
 

Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM),
1986'da Bakanlar Kurulu Kararı ile kuruldu ve 30 yıldır hizmet veriyor..... 

“Esere Saygılı, Korsana Karşıyız" 2.Ulusal Slogan ve 
    Logo Yarışması'nda, dereceye girenlere ödülleri verildi....


Halim UTLU
Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği(İLESAM) tarafından,T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen “Esere Saygılı, Korsana Karşıyız" 2.Ulusal Slogan ve Logo Yarışması ödül töreni, 2.6.2016 tarihinde
Ankara/Altındağ Yunus Emre Kültür Merkezi salonunda yapıldı.
Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu,korsana izin vermiyor
Eser kavramını öğrencilere öğretmek ve halkı özellikle ortaokul ve lise öğrencileriyle beraber eğitim-öğretim çalışanlarını, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre, her türlü korsana karşı bilinçlendirmeyi amaçlayan  birinci boyutu bilgilendirme seminerleri; ikinci boyutu korsanla ilgili slogan ve logo yarışması olan veT.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleştirien sosyal sorumluluk projelerinden “Esere Saygılı, Korsana Karşıyız" 2.Ulusal Slogan ve Logo Yarışması ödül törenine, büyük bir davetli  katılımı oldu.
Genel Başkan Parmaksız,bilgi verdi
Türkiye’deki tüm ortaokul ve llise öğrencilerini kapsayan 2.Ulusal Slogan ve Logo Yarışması'nda, ödül almaya hak kazananlara ödülleri ve hediyeleri verildi.İLESAM Genel Başkan Yardımcısı İlter Yeşilay'ın sunuculuğunu üstlendiği törende,Genel Başkan Mehmet Nuri Parmaksız, İLESAM,Ulusal Slogan ve Logo Yarışması ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve açıklamalarda bulundu.
Daha sonra ödül dağıtımına geçilerek,dereceye girenlere ödülleri,plaketleri ve hediyeleri verildi.İşte ödül alanların isimleri;
Ortaokul slogan dereceleri

1.Sude TAŞHAN (Giresun-Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu (6-D)
2.Hüseyin Emre GÜDEK (Ordu -Meçhul Asker Ortaokulu (8-A)
3.Ayşenur ESER (Konya-İvriz Şehit Tahir Civil Ortaokulu (8-A)
Ortaokul logo dereceleri
1.Muhammed Saffet COŞKUN (Uşak-Üftade İlkokulu ve Ortaokulu (7-D)
2.Abdulhakim ORHANOĞLU (Sinop-Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu(8-D)
3.Derya BAĞCI (Manisa-Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu (7-C)
Lise slogan dereceleri
1.Muhammet Salih Gündüz (Gaziantep-Gülşen Batar Anadolu Lisesi (11-C)
2.Hasan AKAY (Aksaray-Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (11-A)
3.Taner ÜZER (Kırıkkale-Kırıkkale Osmangazi Anadolu Lisesi (11-D)
Lise logo dereceleri
1.Kadriye Gül TAŞÇEVİREN (Mersin-Nevit Kodallı Güzel Sanat. Lisesi (R-12)
2.Begüm YAMAN (Ankara–Elvankent Bilgi Anadolu Lisesi (10-B)
3.Mahmut Hamit TOKDEMİR (Adana-Toki Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi) 

Ortaokul Slogan ve Logo dalında ödüller
Birinciye : Dizüstü bilgisayar + plaket ve katılım belgesi+kitap seti
İkinciye: Tablet bilgisayar+ plaket ve katılım belgesi+kitap seti
Üçüncüye : Dijital fotoğraf makinesi + plaket ve katılım belgesi+kitap seti
Lise Slogan ve Logo dalında ödüller 
Birinciye : Dizüstü bilgisayar + plaket ve katılım belgesi+kitap seti
İkinciye : Tablet bilgisayar+ plaket ve katılım belgesi+kitap seti
Üçüncüye : Dijital fotoğraf makinesi + plaket ve katılım belgesi+kitap seti

 

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

 

Yorum ekle

 

Yorum yok.